Članovi RFSS pomažu u poplavama širom Srbije

Posted on May 18, 2014

SVI TIMOVI RFSS NA ČELU SA PREDSEDNIKOM SAVEZA ŠIROM SRBIJE POMAŽU U EVAKUACIJI STANOVNIŠTVA

Nesebična pomoć narodu Srbije

142069

Nakon vesti da se svi sportski događaji odlažu dok traje vanredna situacija u zemlji zbog poplava, svi naši timovi odmah su otputovali na najugorženije lokacije i pristupili su dobrovoljnom spašavanju stanovništva širom naše zemlje. Danonoćno spašavanje i dalje traje a naši momci nesebično pomažu u najtežim situacijama, adekvatno opremljeni i fizički spremni za najteže zadatke. Predsednik Rafting Saveza Srbije Boris Purjakov govorio je o akciji spašavanja na televiziji PRVA u Vestima u 19.00 u direktnom uključenju od minuta 12:44 do 18:32, pogledajte OVDE.

Ovde možete pogledati šta objavljuju mediji o akcijama naših timova u Obrenovcu.

NEBOJSA STEFANOVIC

rafteri